Działamy na rynku od 2002 roku. Uwaga naszej firmy skupia się głównie na laserowych urządzeniach  drukujących firmy HP  oraz na tym  co  ma związek z drukiem dokumentów w firmie.  Otaczamy naszych Klientów stałą opieką merytoryczną i techniczną dostosowaną do ich indywidualnych potrzeb. Służymy ponadto pomocą w wyborze i konfiguracji sprzętu. Polega ona na przygotowaniu oferty dostosowanej do indywidualnych potrzeb Klienta, a następnie jej kompleksowym wdrożeniu. 

Działalność naszej firmy można podzielić na cztery współdziałające  ze sobą działy.

Serwis urządzeń drukujących

Oferujemy serwis  drukarek laserowych HP.  Usługi wykonujemy w serwisie BLUE BOX lub u Klienta, w zależności od stopnia uszkodzenia i zaawansowania pracy serwisu. Posiadamy własny rozbudowany  magazyn części zamiennych, nowych i z demontażu do niemal każdej drukarki firmy HP. Opieka serwisowa i wsparcie merytoryczne z naszej strony pozwala bezpiecznie eksploatować sprzęt, a co najważniejsze, znacznie obniżyć koszty ponoszone przez Klienta.

Sprzedaż tonerów

Oferujemy tonery  do drukarek laserowych. Stosowanie naszych zamienników pozwala zaoszczędzić nawet do 60% kosztów związanych z eksploatacją urządzeń drukujących.  

Sprzedaż urządzeń drukujących

W ofercie posiadamy nowe oraz poleasingowe drukarki.  Korzystając z oferty używanych drukarek można zredukować do 70% koszty związane z wdrożeniem  sprzętu drukującego w firmie.

Drukarki poleasingowe przechodzą w naszym serwisie proces całkowitej konserwacji, na tak przygotowane urządzenie nakładamy 12 miesięczną gwarancje oraz instalujemy nowy pełny toner.

Wynajem drukarek 

W naszej ofercie znajduje się usługa krótkoterminowego wypożyczenia ora dzierżawy długoterminowej urządzeń drukująco/kopiujących. Ich parametry za każdym razem dobieramy indywidualnie do potrzeb i wymagań zamawiającego

Co zyskujesz korzystając z naszych usług?

Doradztwo techniczne

Naszym klientom zapewniamy doradztwo techniczne w zakresie:

  • Zakupie nowych lub używanych urządzeń
  • optymalizacji konfiguracji urządzeń drukujących
  • utrzymania urządzeń biurowych w dobrym stanie technicznym
  • optymalizacji kosztów i oszczędność czasu (drukarki, tonery, serwis w obrębie jednej firmy)
Stałe umowy serwisowe

Stałe umowy serwisowe dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. Przykładowe opcje:

  • czas reakcji do kilku godzin
  • sprzęt zastępczy na czas naprawy
  • przegląd i konserwacje w ramach współpracy

Przeglądy okresowe

W celu utrzymania urządzeń w jak najlepszym stanie technicznym  i ciągłości pracy, zapewniamy okresowe przeglądy i konserwacje urządzeń biurowych.

  • na zlecenie klienta (odpłatnie)
  • w przypadku umowy serwisowej powiązanej z zakupem tonerów (nieodpłatnie)